O nás

Každý dobrý restauratér touží po spokojeném hostu. Jednou z posledních fází obsluhy, jak dotáhnout vaši návštěvu k dokonalosti, je ohromit vás sladkou tečkou na závěr. O to Café Imperial vždycky šlo. Zázemí restaurace ale často zápasilo s prostory a cukrárna měla omezené pracoviště, a tak jsme se rozhodli bouchnout do stolu a vybudovat samostatnou výrobnu. Nyní je v krásných a dostatečně velkých prostorech, kde vznikají jedinečné dorty do všech našich restaurací. Dnes, díky e-shopu, i k vám domů.

Dali jsme jí název Dolce a spojili ji s vybudovaným renomé Café Imperial, kde naše podnikání začalo.

Proč italský název Dolce? Protože je naším šéfcukrářem rodilý Ital Daniele Combi, který má řemeslo po italsku v krvi. Jeho um se do všech výrobků silně propisuje a je z nich cítit původ odkud Daniele pochází. Ostatně z vlastní zkušenosti jeho rukopis poznáte a posoudíte nejlépe.

U e-shopu ale naše plány nekončí, hledáme prostory, kde otevřít i vlastní cukrárnu.

Užívejte si našich dezertů a držte nám palce!

Team Café Imperial Dolce

Firemní filosofie

Naše dezerty se rodí z vášně pro vysoce kvalitní suroviny a kvalitní řemeslné zpracovaní. Vůně a chutě vynikajících surovin jsou základními kameny našich produktů.

Lískové oříšky z Piemontu, pistácie a mandle ze Sicílie, francouzská čokoláda Valrhona, smetana a máslo Debic, 100% italská mouka z mlýna Mariani, tyto a mnoho dalších vysoce kvalitních surovin používáme při výrobě našich produktů.

Dokonalost vstupních surovin je základem toho, co charakterizuje naši výrobu a dává smysl našemu řemeslnému počínání.  Pracujeme bez používání konzervantů a barviv. Využíváme profesionální technologie a na výsledné produkty, které nabízíme, jsme hrdí.

Staňte se našimi followers!

Sledujte náš na Instagramu, jedině tak zjistíte novinky, které pro vás v Dolce připravujeme. Jako třeba sezónní nabídku letních dezertů, nebo nabídku z oblíbené kategorie slaného a sladkého pečiva. Nejen to, ale i mnoho dalšího najdete na našem účtu @cafe_imperial_dolce. K odběru kanálu se můžete přihlásit zde. 

banner HP 968x871 summer set